Verdi: Aida - Koncertszerű előadás négy felvonásban, egy szünettel
Már Kocsis Zoltán is fontosnak tartotta, hogy a Nemzeti Filharmonikusok programján szerepeljenek teljes operák – ennek köszönhetjük az emlékezetes Richard Strauss-produkciókat, valamint Schönberg Mózes és Áron című művének rekonstrukcióját (ez szintén Kocsis munkája volt).
Hírek
Keresik a 2023-as év célgépeit
2023-ben is megrendezik a Magyar Ipari Célgép Nagydíjat, amelynek célja, hogy a hazai termelő és szolgáltató vállalatok megismerjék a hazai gépgyártás kiváló, egyedi felhasználási célra készülő gépeit.

Hírek
Címvédés az Országos Fakitermelő Versenysorozat Döntőjében
Szeptember 10-én már kora reggel minden adott volt ahhoz, hogy egy rendkívül jó hangulatú, izgalmas fakitermelő versenynek adjon otthont a Bábolnai Gazdanapok. A koronavírus-járvány után visszatérő, négy regionális fordulóval újrainduló STIHL Országos Fakitermelő Verseny döntőjében 7 pályán összesen 28 csapat mutathatta meg szakmai tudását két fordulóban.
csináld magad
Garázsa előtt biciklizett egy kisfiú: versenypályát rajzolt neki
Egy amerikai férfi úgy döntött, meglepi azt a kisfiút, aki mindig a garázsa előtt biciklizik: krétával versenypályát rajzolt neki.
Gép- és anyagújdonságok
Extrém sportfavágó verseny a FeHoVán
Stihl Timbersports bemutatóval és versennyel népszerűsítik az erdőjárást az idei FeHoVá-n.

Sportfavágók a Hungaroringen
A Pickup & 4x4 Fesztivál keretében, a Hungaroringen rendezik meg az idei STIHL Timbersports Magyar Nemzeti Bajnokságot.
Ötletek
Sportfavágók a FeHoVán
A vadászati és horgászati érdekességek mellett sportfavágók versenyét is láthatjuk a FeHoVa kiállításon.
Kert-balkon
Idén is összecsapnak a világ legjobb favágói
November 3-án és 4-én visszatér a norvég olimpiai városba, Lillehammer-be a STIHL Timbersports Világbajnokság.  Szurkoljunk együtt a magyar csapatnak és az egyéniben is versenybe szálló Juhász Istvánnak!

Feladat és küldetés teljesítve a Mapei Tour de Zalakaroson
Résztvevői rekordot döntött június 21-én a MAPEI Tour de Zalakaros.
Otthon-bútor
Versenyautó alakú postaláda
Otthon föllelhető maradékokból készítette Garbár Sándor ezt a postaládát Békésen. A kerekek egy kiérdemesült járókeretről származtak, a futómű zártszelvény, a láda anyaga 1,5-ös alulemez, a hűtőkeret 1,5-ös rozsdamentes lemez, a rács pedig egy ventillátorban szolgált korábban.
Hordozható mosógép nyerte a dizájnversenyt
Apró, ruhafoltokat eltávolító mosógép lett az idén az Electrolux nemzetközi formatervező versenyének első helyezettje. A második helyen egy hűteni és melegíteni egyaránt képes öv végzett, a harmadik pedig egy turmixgép lett. A közönség a zsebmikrót díjazta a leginkább.